Звіт про діяльність Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» за 9 місяців 2023 року

• 05.01.2024

КП ФМР «Фастів-благоустрій» надає інформацію, щодо діяльності підприємства за 9 місяців 2023 року.

Структурними підрозділами КП ФМР «Фастів-благоустрій» за 9 місяців 2023 року проведені наступні роботи у відповідних напрямках:

1. Благоустрій міста:

– здійснювалося комплексне прибирання вулиць міста;

– виконувалися роботи по косінню зелених зон, згрібанню та вивезенню скошеної трави, опалого листя;

– в зимовий період здійснювалися роботи із снігоочищення, видалення снігу та сколу, роботи по боротьбі із слизькістю доріг, ліквідації ожеледі;

– упорядковувалися території біля пам’ятників, місця почесних поховань, братських могил, меморіальних комплексів;

– організовано полив дерев, кущів, квітників та газонів на території міста;

– забезпечено прибирання міського пляжу №1, №2;

– ліквідовано 11 стихійних сміттєзвалищ та вивезено 460 м3  зібраного сміття;

– згідно укладеного договору простерилізовано та вакциновано 105 безпритульних тварин;

– розміщено на біл-бордах 31 полотнище із соціальною рекламою;

– нанесено 1062,925 м2  поперечної  та 2534,2 м повздовжньої горизонтальної розмітки;

– складено та передано на розгляд адміністративної комісії 7 протоколів «Про порушення правил благоустрою» та надано 339 попереджень. Проведено роботу по перевірці ордерів на проведення земляних робіт – закрито 28 ордерів. Інспектором відділу благоустрою проводилася робота з мешканцями та підприємцями по забезпеченню належного санітарного стану міста (в тому числі з приводу укладання договорів на вивезення побутових відходів). Здійснювалися комісійні обстеження та рейди спільно з представниками органів місцевого самоврядування, голів вуличних комітетів по дотриманню правил благоустрою мешканцями міста. Інспектором з виходом на місце опрацьовано 39 звернень громадян щодо порушення благоустрою території міста;

– опрацьовано 658 звернень громадян, що надійшли до підприємства з відділу по роботі із зверненнями громадян та з загального відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради та 15 звернень від підприємств, установ, організацій та громадян міста, що надійшли безпосередньо на підприємство.

У системі ProZorro проведені закупівлі:

– електричної енергії на суму 2 060 196,17 грн.;

– палива для забезпечення роботи транспорту на суму 3 387 000,00 грн.;

– асфальтобетонної суміші на суму 1 790 222,40 грн.;

– бітумної емульсії на суму 65 880,00 грн.;

– щебенево-піщаної суміші на суму 195 570,00 грн.;

– світлодіодних ламп на суму 197 448,00 грн.

1. Відділ озеленення

У звітному періоді на території міста було висаджено розсаду однорічних квітів загальною кількістю 2 295 шт. Системно здійснювався догляд за деревами, кущами, квітниками та газонами, а саме: проводилося підживлення рослин; омолоджувальна, санітарна та формуюча обрізка кущів; скошування травостою зелених зон міста; кронування, зріз аварійних дерев та санітарна обрізка дерев по місту.

На виконання рішень виконавчого комітету Фастівської міської ради, підприємством здійснено зріз 101 аварійного дерева, кроновано – 55 дерев та проведено санітарну обрізку – 6 дерев.

1. Утримання доріг

Для забезпечення своєчасного і оперативного здійснення заходів по посипці, розчищенню доріг та тротуарів міста від снігових заметів та ожеледиці в зимовий період 2023 року здійснювалося цілодобове чергування бригад. Для посипки доріг використано 664 тонни соляно-піщаної суміші.

Службою утримання доріг проведено:

– ямковий ремонт 285 м2 дорожнього покриття вулично-шляхової мережі міста з приміненням холодної асфальтобетонної суміші та 4095,6 м2  асфальтобетонного покриття, шляхом укладання гарячої дрібнозернистої щільної суміші;

– часткову відсипку ґрунтового дорожнього покриття вулиць міста  щебенево-піщаною сумішшю фракції 0х40 в кількості 1409 тонн;

– часткове профілювання ґрунтового покриття доріг міста;

– встановлення 34 дорожніх знаків;

– ремонт 5 автобусних зупинок.

1. Утримання кладовищ

Працівниками підприємства проводилося прибирання територій кладовищ. Під час якого було зібрано та вивезено 500 м3 сміття: Зарічанське кладовище – 50 м3; Завокзальське кладовище – 150 м3; Нове кладовище – 50 м3; Снігурівське кладовище – 30 м3; Інтернаціональне кладовище – 170 м3; Журавлівське кладовище – 50 м3.

Відповідно до договору про надання послуг з поводження з твердими побутовими відходами, за 9 місяців поточного року КП ФМР «Фастівська ЖЕК» з територій кладовищ здійснило вивезення  321,81 м3 сміття.

Робітниками зеленого господарства відділу озеленення на кладовищах міста було зрізано 33 аварійно-небезпечних дерев. Ще два складні аварійні дерева на Інтернаціональному кладовищі було зрізано підрядною організацією.

1. Дільниця «Фастівсвітло»

Електромонтажниками підприємства проведено заміну 534 спрацьованих ламп в мережі вуличного освітлення. У звітному періоді проведені ремонтні роботи та відновлено освітлення на 9 вулицях міста, усунено аварії на 16 пунктах включення, здійснено ремонт та ревізія ліхтарів, підключено фонтан на площі Соборній. Працівники здійснили роботи з підключення генераторів у 11 навчальних закладах територіальної громади.

Станом на 01.10.2023р. КП ФМР «Фастів-благоустрій» реалізувало послуг на загальну суму 176,8 тис. грн. Даний дохід було отримано в результаті надання транспортних послуг, послуг з прибирання території, послуг електромонтажника, послуг з відновлення асфальтобетонного покриття доріг.