Заходи з нагоди 140-го Дня народження Кирила Стеценка

• 26.05.2022
🌹24 травня в с.Веприк відбулося вшанування пам’яті композитора, корифея українського відродження Кирила Стеценка з нагоди 140-річчя від дня народження.
👨Життєвим кредо для Кирила Григоровича Стеценка було творення та популяризація української культурно-музичної платформи на основі національних надбань на світової класики.
🎙Сьогодні справу свого діда наслідує та плідно продовжує онук – український скрипаль, культуролог, музичний продюсер та Народний артист України Кирило Стеценко, який також завітав на свято.
🔵Голова Фастівської міської територіальної громади Михайло Нетяжук привітав присутніх зі знаменною датою та зауважив, що докладатиме максимум зусиль, задля того, щоб про творчий доробок Кирила Григоровича дізналося якомога більше людей.
💐До пам’ятника композитора було покладено квіти та відправлена панахидна служба.
У Меморіальному музеї Кирила Стеценка всіх присутніх чекав огляд музейної експозиції, мистецька виставка вчителів та учнів Фастівської школи народної майстерності та тематична концертна програма.
👉Окрасою заходу стали виступи композитора Кирила Стеценка, солістки Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва Олени Гребенюк, соліста Віденських балів в Україні Богдана Кірєєва, композитора Григорія Лук’яненка та співочих колективів Фастівської громади.