З 21 травня стартує основна сесія ЗНО

• 17.05.2021

Загалом випускники Фастівської територіальної громади будуть складати ЗНО в трьох насалених пунктах це – м. Біла церква, Васильків та Фастів.

Управлінням освіти організовано довіз до всіх пунктів тестування учасників ЗНО шкіл нашої територіальної громади .

В трьох міських закладах загальної середньої освіти – це Академічні ліцеї 2 та 9 та НВК – ЗОШ №7 організовано пункти проведення  тестувань з п’яти  предметів з  англійської мови, української мови та літератури, математики та історії України та географії.

У 2020-2021 навчальному році учні 4,9 та 11 класів звільненні від складання державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

Крім того необхідно зауважити що учні 11 класів звільняються від проходження ДПА, зберігаючи за собою право пройти її за власним бажанням, у формі зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО).

Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти видаються не раніше дати видачі відповідного свідоцтва, зазначеного у ньому. Відповідно  учні 9 –х класів свідоцтво про освіту отримають 15 червня , випускники 11 –х класів  – 29 червня.