Відбувся черговий виїзний консультативний прийом лікарів Київської обласної дитячої лікарні у співпраці з фондом ЮНІСЕФ

• 25.08.2022

25 серпня у с. Борова відбувся черговий виїзний консультативний прийом лікарів Київської обласної дитячої лікарні у співпраці з фондом ЮНІСЕФ.

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Борова Фастівського МЦПМСД відбулися огляди маленьких пацієнтів, котрі перебувають у диспансерній групі.

До складу виїзної бригади увійшли: хірург, алерголог, невропатолог та гастроентеролог. Всього було оглянуто 97 дітей.

Пацієнтам були надані кваліфіковані консультації та рекомендації щодо подальшого лікування.

Адміністрація КНП ФМР Фастівський МЦПМСД та виконавчий комітет міської ради вдячні за підтримку дитячого населення громади, за можливість отримати спеціалізовану допомогу не покидаючи Борову.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.