У Фастові з візитом підтримки були керівники Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

• 05.06.2022

Сьогодні до Фастова з візитом підтримки прибули поважні гості, добрі друзі нашого міста – керівництво Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Лендерт Вербек, президент Конгресу, Андреас Кіфер, генеральний секретар Конгресу, та Світлана Грищенко, керівник проекту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в Україні завітали до громади та взяли участь у ряді ініціатив, зокрема, у засіданні профільної комісії Фастівської міської ради, до якого долучився народний депутат України Олег Дунда. За погодженням з депутатським корпусом, керівництву Конгресу було передано звернення від громади щодо підтримки прагнення України отримання статусу кандидата на членство в ЄС

Відвідали гості навчально-реабілітаційний центр, де цього дня працювала група допомоги постраждалим від війни та було презентовано проект «Моє серденько», гуманітарний центр, завітали на зустріч із представниками Громадської та Молодіжної ради міста.

Насичена програма, спілкування та планування подальшої роботи – день як для фастівчан, так і для гостей міста виявився насиченим та плідним.

І, як зазначили обидві сторони, попереду багато роботи та багато спільних проектів, які неодмінно будуть реалізовані.

Інформаційно: співпраця Фастова та Конгресу регіональних влад ради Європи розпочалася ще 2014 року. Фастівчани неодноразово, за результатами реалізації ряду проектів, отримували «12 зірок» («Відзнака “12 зірок” присвоюється містам, які демонструють значні досягнення місцевої влади у залученні громади до розвитку місцевої демократії.)