У Фастові відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності

• 23.08.2023

Церемонію підняття Державного Прапора України провів полковник Ігор Чернієнко.

У хвилині мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав за Україну найдорожче – своє життя. Та поклали квіти до пам’ятника Захисникам України.

Під час заходу були вручені грамоти за високий професіоналізм у виконанні покладених завдань із забезпечення здійснення заходів із національної безпеки та оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії з боку росії, вірність Військовій Присязі захисникам. Представникам добровольчого формування вручені нагороди за участь у ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС, подяки отримали провідний інженер ДТЕК Фастівського регіону, масажист-реабілітолог Центру «Родина 4.5.0» та випускниця 11 класу Фастівського ліцею №3 – за досягнення у навчанні та відмінний результат під час складання НМТ.

Також сьогодні, за доброю традицією, юні мешканці Фастівської громади урочисто отримали документ громадянина України