У Фастові презентовано проект для дітей, постраждалих від війни,”Моє серденько”

• 19.05.2022
💛💙«Моє серденько». Проект з такою назвою сьогодні, спрямований на допомогу дітям, постраждалим від війни, було презентовано представникам благодійних фондів та організацій, гостям, котрі завітали до Фастова

😎Презентувала проект медичний директор Фастівської БЛІЛ Юлія Казакова. Так, у громаді вже успішно реалізовано першу частину даного проекту – дітям та батькам, постраждалим від війни, надається кваліфікована психолого-медична допомога, а для малюків створено безпечне ігрове середовище, де, у грі, фахівці зможуть виявити певні проблеми у здоров’ї дітей.

🤝На етапі створення – лікувально-діагностичне відділення, для якого і потрібно медичне обладнання. Допомогти з яким фастівчанам готові ряд організацій, благодійних фондів та структур.

👩‍⚕️Варто зазначити, що даний проект реалізується у співпраці з такими потужними організаціями як ДУ «Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» та міжнародна ГО «Лікарі без кордонів». На презентацію також завітали представники українського фонду енергозбереження та енерговідновлення, Благодійного фонду «Волонтерський центр».

🤓«Об’єднавши зусилля, ми зможемо реалізувати цей потужний та потрібний проект, який слугуватиме не лише мешканцям Фастівської громади» – зазначив міський голова Михайло Нетяжук.