У Фастівській громаді відбувся відкритий турнір пам’яті загиблого Воїна Віталія Ткачука

• 01.07.2023

Сьогодні у Фастівській громаді відбувся відкритий турнір пам’яті загиблого Воїна Віталія Ткачука. Участь у турнірі взяли збірні аматорські команди Фастівської громади з пейнтболу, волейболу, панкратіону та перетягування линви – це 10 міських команд та команди з Веприка, Борової, Малої Снітинки, Мотслобідки та Вишняків.

До церемонії відкриття турніру долучилася донька Віталія Анна, яка сьогодні очолює благодійний фонд «З відкритим серцем». Головний суддя змагань – Максим Петренко.

Змагання пройшли із завзяттям та у чесному бою – саме так, як і перемагають наші Захисники на усіх рубежах. Переможці отримали пам’ятні медалі та грамоти.

Нагадаємо, Віталій Ткачук народився 09.12.1979 року. Навчався у школі №7, яку закінчив із золотою медаллю. Також із найвищою нагородою за високі досягнення у навчанні – червоним дипломом – Віталій закінчив хімічний факультет КНУ ім.Т.Г.Шевченка. Працював на підприємстві Юнівест Маркетинг. Одним із перших записався до батальйону територіальної оборони, щоб боронити рідне місто та країну. Загинув 23 березня, обороняючи рідний край від загарбників.