• 03.07.2023

У Фастівській громаді, при Центрі первинної меддопомоги, працює мультидисциплінарна команда фахівців, яка надає медичні, соціальні та психологічні послуги.

Зокрема, з громадянами працюють в напрямку надання психологічної допомоги та консультацій, соціальної підтримки та допомоги, а також медичної допомоги (первинна медична допомога, співпраця з фахівцями вторинного та третинного рівнів).

За період роботи проекту, а це з квітня по червень включно, фахівцями вже надано 382 психологічні консультації та 66 консультацій з напрямку соціальної підтримки. А також проведено 4 тренінгові сесії.

Найбільша кількість звернень фіксується серед тих громадян, хто вимушений був покинути власні домівки через війну та оселився у Фастівській громаді, люди старшого віку, люди, які опинилися у складній життєвій ситуації. Працюють фахівці з членами неповних родин, а також родинами військовослужбовцям.

Однак допомогу надають усім без винятку, оскільки кожен мешканець України нині потребує в тому числі і психологічної підтримки.

Допомогу можна отримати за адресою: вул.Київська, 57 (колишня залізнична лікарня)

Контакти: +38 068 000 24 50