Свій ювілейний День народження святкує талановитий педагог, Заслужений вчитель України Людмила Степанівна Коровякіна

• 21.12.2021

З вітальними словами та побажаннями міцного здоров’я та усіляких гараздів до ювілярки завітали міський голова Михайло Нетяжук та начальник управління освіти Наталія Єриш

Ми доєднаємося до усіх вітань та зичимо Людмилі Степанівні усього найкращого!

Многая літа!

Людмила Степанівна народилася 21 грудня 1941 року, закінчила фізико-математичний факультет Київського педагогічного інституту ім. О.М. Горького.

Розпочала свій педагогічний шлях у Зазимській середній школі Броварського району вчителем фізики; працювала в Триліській середній школі Фастівського району. У 1966-1969 роках учитель фізики середньої школи № 7 м. Фастів, в 1969-1983 роках старший інженер-програміст Київського інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова. Понад 25 років Людмила. Коровякіна пропрацювала учителем інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 м. Фастів.

Відмінник народної освіти УРСР (1988). Учитель-методист (1993). Заслужений вчитель України (2006). Нагороджена багатьма грамотами Міністерства освіти і науки України, іменним годинником від Верховної Ради України (2004).