Сьогодні Фастівська громада віншувала пари «золотих» ювілярів

• 14.02.2022

Родини Галини та Петра Новосілецьких, Надії та Андрія Шандаруків, Надії та Олександру Рудянчуків цього року святкуватимуть «золоте» весілля – 50-річчя подружнього життя, а родина  Жанни та Анатолія Волочаєвих – «смарагдове» весілля, 55-річчя шлюбу!

Сьогодні ж, у День Закоханих, на П’ятачку демократії, за участі працівників РАЦСу, відбулася святкова церемонія. Ювіляри пройшли під рушниками, танцювали весільний вальс та куштували весільний каравай. А ще отримували вітання від першого заступника міського голови Олени Зикової та від усієї громади!

Були сьогодні на святі і ті пари, які відзначають цьогоріч ювілейні дати з дня укладання шлюбу. Усі вони отримали сертифікати до тих кав’ярень міста, які відгукнулися взяти участь у акції «Філіжанка кави з присмаком кохання». Дякуємо бізнесу за це

Ми ж долучаємося до усіх вітань та зичимо кожному міцного та щирого кохання, любові та злагоди, ну і, звісно ж, миру!