Семінару для осіб з інвалідністю

• 04.12.2020

3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено 4 грудня 2020 року інформаційний семінар для осіб з інвалідністю  з метою сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, надання допомоги у працевлаштуванні, привернення уваги суспільства і громадськості до проблем у сфері прав людей з інвалідністю, забезпечення інклюзії та рівності у суспільстві, захисту прав, гідності і благополуччя.

Начальник відділу правильності нарахування, по перевірці виплат та пенсій управління соціального захисту населення Фастівської РДА Олена Папка надала повну та вичерпну інформацію щодо соціальних послуг для осіб з інвалідністю. Надано роз’яснення щодо можливості санаторно-курортного лікування, проходження психологічної реабілітації, технічного забезпечення, матеріальної допомоги та ін.. Присутні отримали вичерпні  відповіді на питання, що їх цікавили.

Провідний фахівець з профорієнтації Наталія Весела інформувала учасників про діючий проект «Дистанційна освіта для людей з інвалідністю» в університеті «КРОК», метою якого є розширення можливостей для здобуття вищої освіти особам з інвалідністю.

Захід проведено з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.