Семінар-практикум для вчителів-логопедів «Нетрадиційні форми подолання мовленнєвих порушень у дітей дошкільного віку, засобами ейдетики та елементами арт-терапії»

• 08.12.2020

Формування правильної вимови у дітей – це складний процес, дитині потрібно навчитися керувати своїми органами мовлення, сприймати звернене до неї мовлення, здійснювати контроль за мовленням оточуючих та власним. Тому в роботі з дітьми, що мають порушення мовлення, логопедам доводиться використовують не тільки класичні форми та методи, а й нетрадиційні, новітні технології. Досвідом роботи з цього питання поділилася вчитель-логопед ЗДО № 4 «Зірочка» Наталія Дончук на семінарі-практикумі для логопедів міста «Нетрадиційні форми подолання мовленнєвих порушень, засобами ейдетики та елементами арт-терапії у подоланні мовленнєвих порушень у дітей середнього та старшого дошкільного віку», що проходив 8 грудня в онлайн-режимі.

Учасники семінару переглянули відео-заняття для дітей старшого дошкільного віку, з використанням сучасних нетрадиційних технологій, та ознайомилися із сукупністю методик, що побудовані на застосуванні різноманітних видів мистецтва та дозволяють за допомогою стимулювання креативних проявів дитини здійснювати діагностику та корекцію мовленнєвих порушень в дітей дошкільного віку. Наталія Дончук презентувала свої авторські логопедичні казки, які стали незамінними помічниками в забезпеченні на заняттях позитивного  настрою та підтриманні інтересу дітей.

Насамкінець колеги обмінялися враженнями та відмітили творчий, насичений, практичний рівень семінару.