Про знесення зелених насаджень на території міста Фастів

• 20.09.2022

15.09.2022                           м.Фастів                 №  251

Про знесення зелених насаджень

на території міста Фастів

Враховуючи звернення ТОВ «Крайзель – Будівельні матеріали», мешканців міста щодо зрізання та санітарної обрізки дерев– аварійно-небезпечних та в незадовільному стані, беручи до уваги рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №131 від 19.03.2021 «Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1045 від 01.08.2006 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Погодити перелік дерев, що підлягають видаленню на території міста Фастів, згідно додатку.
  2. КП ФМР «Фастів-благоустрій»забезпечити проведення робіт з видалення та санітарної обрізка гілок дерев згідно актів №80, №82 та №83.
  3. КП ФМР «Фастівська ЖЕК» забезпечити проведення робіт з видалення та кронування дерев згідно актів №81, №82, №84.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від ______________ №_______

Перелік дерев, що підлягають видаленню на території міста Фастів