Про затвердження проєктно – кошторисної документації на «Капітальний ремонт приміщень 1-го поверху адміністративної будівлі під Центр надання адміністративних послуг, пл. Соборна, 1, м. Фастів, Київська область. Коригування»

• 24.02.2021

Від                                  №

Про затвердження проєктно – кошторисної

документації на «Капітальний ремонт приміщень

1-го поверху адміністративної будівлі під Центр

надання адміністративних послуг, пл. Соборна, 1,

м. Фастів, Київська область. Коригування»

Розглянувши проєктно – кошторисну документацію «Капітальний ремонт приміщень 1-го поверху адміністративної будівлі під Центр надання адміністративних послуг, пл. Соборна, 1, м. Фастів, Київська область. Коригування», розроблену ФО-П Петренко Аркадій Юрійович, враховуючи позитивний експертний звіт наданий ТОВ «ЕКСПЕРТИЗА МВК»  від ______  ______ р. № ____________, керуючись наказом № 45 від 16.05.11 р. Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово – комунального господарства «Про затвердження Порядку розроблення проектної документації та будівництва об’єктів» та Постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 31, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити проєктно – кошторисну документацію на «Капітальний ремонт приміщень 1-го поверху адміністративної будівлі під Центр надання адміністративних послуг, пл. Соборна, 1, м. Фастів, Київська область. Коригування», кошторисною вартістю –   5 057,37797 тис. грн., в тому числі:

– будівельні роботи – 2 922,51807 тис. грн.;

– устаткування – 985,69638 тис. грн.;

– інші витрати – 1 149,16352 тис. грн.;

Із загальної кошторисної вартості виконано робіт у сумі – 3 281,96211 тис.грн.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.

Міський голова                                                                                          М.В.Нетяжук