Про затвердження персонального складу комісії з організації торгівлі,  розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади

• 24.02.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                   №

м. Фастів

Про затвердження персонального складу комісії

з організації торгівлі,  розміщення сезонних об’єктів

сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення

об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської

міської територіальної громади

Керуючись пп.1, п.б, ст..30, п.6, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про благоустрій населених пунктів»,«Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності»,«Про захист прав споживачів», «Про рекламу», постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», рішення Фастівської міської ради від 24.11.2020 р. № 1-II-VIII «Про утворення старостинських округів Фастівської міської ради» виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити персональний склад комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами  на території Фастівської міської територіальної громади згідно з додатком.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.07.2020р. № 330 «Про внесення змін до персонального складу комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м. Фастів».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського    голови Зикову О. Б.

Міський голова                                                                М. В. Нетяжук

Додаток до рішення

виконавчого комітету

від_________№______

персонального складу комісії з організації торгівлі,

розміщення сезонних об’єктів сфери послуг,

відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами

на території Фастівської міської територіальної громади

Голова комісії

Сколота Тарас Петрович

Форосенко Наталія Володимирівна

Керуючий справами(секретар)                               виконавчого комітету

– перший заступник міського голови.

– начальник відділу сфери обслуговування населення,                                                розміщення реклами та захисту прав споживачів.

– головний спеціаліст відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклама та захисту прав споживачів.

–  заступник начальника управління соціального  захисту населення, начальник відділу охорони з питань праці;

–  головний спеціаліст відділу

безпечності харчових продуктів та

ветеринарії управління

Держпродспоживслужби у

Фастівському районі (за згодою);

– депутат Фастівської міської ради,

секретар постійної комісії з питань

комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування;

– начальник відділу з питань раціонального   використання    земель;

– головний спеціаліст відділу доходів

Фіфінан   фінансового управління;

– начальник юридичного управління;

– заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  з питань ЖКГ;

– начальник Фастівського РС ГУ

ДСНС (за   згодою);

– депутат Фастівської міської

ради, заступник голови постійної   комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального

господарства та розвитку місцевого

самоврядування;

– головний архітектор,

начальник відділу містобудування та

архітектури;

– началь   – директор ТОВ «ГРАНД ПРИНТ 25»

капіталь   (за згодою);

– начальник комунального підприємства  Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора»;

– в.о. директора комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»;

– підполковник поліції, заступник начальника відділу превенції поліції Фастівського районного управління ГУНП в Київській області (за згодою).

– начальник управління економіки та

міжнародного співробітництва;

Л. О. Тхоржевська