Про затвердження переліку ритуальних послуг та вартості проведення безоплатного поховання померлих (загиблих)осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників  Революції  Гідності та осіб  з інвалідністю  внаслідок війни на 2021 рік

• 24.02.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                                    № ……..

м. Фастів

Про затвердження переліку ритуальних

послуг та вартості проведення безоплатного

поховання померлих (загиблих)осіб, які мають

особливі заслуги перед Батьківщиною,

учасників бойових дій, постраждалих учасників  Революції  Гідності

та осіб  з інвалідністю  внаслідок війни на 2021 рік

Розглянувши лист керівництва Фастівського комбінату комунальних підприємств №   02/13 від 05.02.2021року щодо переліку ритуальних послуг та їх вартості на 2021 рік, керуючись розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 10 березня 2010 року №191 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснення поховання учасників бойових дій, інвалідів війни, які проживали в Київській області», Постановою Кабінету Міністрів України від 28. 10. 2004 року №1445 «Про затвердження Порядку проведення  безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих  учасників  Революції  Гідності  та осіб з інвалідністю  внаслідок війни», Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про поховання та похоронну справу», відповідно до пп. 4 п. «а» ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Затвердити перелік ритуальних послуг та вартість проведення безоплатного     поховання   загиблих  ( померлих ) осіб, які   мають  особливі  заслуги  перед   Батьківщиною, учасників  бойових дій, постраждалих  учасників   Революції Гідності  та  осіб   з інвалідністю внаслідок   війни  на 2021 рік, згідно з додатком.

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 24.07.2020року № 348 «Про затвердження переліку ритуальних послуг та вартості проведення безоплатного поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб  з інвалідністю  внаслідок   війни   на 2020 рік».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з діяльності виконавчих   органів  ради,   з гуманітарних питань  Швидку Ж.П.

Міський голова                                                                    М. В. Нетяжук

додаток