Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Сектор надання адміністративних послуг Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради

• 23.10.2021

Від 19.10.2021                                                       №517

Про затвердження Переліку адміністративних

послуг, які надаються через Сектор надання

адміністративних послуг Управління регіонального

розвитку і житлово-комунального

господарства Борівського, Оленівського,

Мотовилівського, Мотовилівськослобідського

старостинських округів Фастівської міської ради

З метою поліпшення якості надання адміністративних послуг суб’єктам звернень Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради, діючи у відповідності до законів України «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від  № 118 «Про затвердження Примірного положення центру надання адміністративних послуг», керуючись ст.25 ч. 4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Перелік адміністративних послуг, які надаються через сектор надання адміністративних послуг Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради (Додаток 1).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради  Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                                           М.В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету

№_517_від _19.10. 2021 р.

Перелік послуг, які надаються через

РЕЄСТРАЦІЯ / ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

1 01-01-00034 Реєстрація місця проживання Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
2 01-02-01217 Реєстрація місця проживання дитини до 14 років Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
3 01-03-00037 Зняття з реєстрації місця проживання Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
4 01-04-00040 Реєстрація місця перебування Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
5 01-05-00038 Видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
6 01-06-01371 Внесення інформації про особу до Реєстру громади Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
7 01-07-00039 Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
8 01-08-00029 Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
9 01-09-01245 Видача довідки про реєстрацію/останнє місце проживання спадкодавця (довідка для оформлення спадщини) Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»
10 01-10-01377 Внесення змін до інформації про особу до Реєстру громади Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

ПАСПОРТНІ ПОСЛУГИ

12. 08-01-00143 08

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

Призначення державної допомоги у  зв‘язку з вагітністю та пологами особам,  які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування

Закон України «Про державну допомогу сім‘ям з дітьми», Постанова КМУ від 27. 12. 2001 року №1751 «Про затвердження Порядку призначення та виплати державної допомоги сім‘ям з дітьми» (із змінами та доповненнями)

13. 08-02-00155 Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання  скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. ПКМУ від 04. 02. 1995 року №89 «Про надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг».

Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, що затверджене ПКМУ від 21. 10. 1995 року №848 (із змінами та доповненнями).

14. 08-04-00144 Призначення державної допомоги при народженні дитини Закон України «Про державну допомогу сім‘ям з дітьми»,  Постанова КМУ від 27. 12. 2001 року №1751 «Про затвердження Порядку призначення та виплати державної допомоги сім‘ям з дітьми». (із змінами та доповненнями)
15. 08-06-00150 Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям Закон України «Про державну допомогу сім‘ям з дітьми»,  Постанова КМУ від 27. 12. 2001 року №1751 «Про затвердження Порядку призначення та виплати державної допомоги сім‘ям з дітьми». (із змінами та доповненнями)
16. 08-09-00133 Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям». Постанова КМУ від 24. 02. 2003 року №250 «Про затвердження Порядку призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям» (із змінами та доповненнями)
17. 08-15-00960 Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях Постанова Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019р. №250 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітним сім’ям»