Про затвердження детального плану території культової споруди по вул.Друкарська,2, в м. Фастів Київської області

• 24.02.2021

Від                                          №

Про затвердження детального плану

території культової споруди по

вул.Друкарська,2, в м. Фастів

Розглянувши детальний план території культової споруди по вул. Друкарська,2 в м Фастів Київської області, враховуючи протокол засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.01.2021 року, приймаючи до уваги схвалення проєкту на громадських слуханнях 28.12.2020 року, керуючись ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради вирішив:

1. Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території культової споруди по вул.Друкарська,2, в м. Фастів Київської області».
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити оприлюднення детального плану території згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук