Про запровадження ведення обліку громадян, які потребують надання житла з фондів соціального призначення

• 23.02.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                   № ……

Про запровадження ведення

обліку громадян, які потребують

надання житла з фондів соціального

призначення

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», Постанови Кабінету Міністрів України №776 від 2 вересня 2020 року «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №682», Постанову Кабінету Міністрів України  № 582 від 26.06.2019 року «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1.Запровадити ведення обліку громадян, які потребують надання житла з фондів соціального призначення

1. Уповноважити громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Фастівської міської ради розглядати звернення щодо взяття на облік громадян, які потребують надання житла з фондів соціального призначення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                             М.В. Нетяжук