Про заходи з відкриття Центру підтримки сім’ї та дитини, стаціонарної служби Фастівського міського центру соціальних служб у Великоснітинському старостинському округу Фастівської міської територіальної громади

• 17.04.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

№85-од                                                                                                    від 16.04.2024

Про заходи з відкриття Центру підтримки сім’ї

та дитини, стаціонарної служби Фастівського

міського центру соціальних служб

у Великоснітинському старостинському округу

Фастівської міської територіальної громади

З метою поліпшення системи  надання соціальних послуг  у Фастівській міській територіальній громаді та продовження розвитку мережі спеціалізованих служб підтримки вразливих груп населення громади, на виконання   Меморандуму про  співпрацю між Фастівської міської радою і Міжнародною благодійною організацією «Благодійний фонд «СОС. Дитячі містечка» Україна», який  реалізується проєктом «Право на сім’ю: усунення системних прогалин –підтримка реформ системи захисту дітей у Албанії, Білорусі, Вірменії, Північній Македонії та Україні», відповідно рішення Фастівської міської ради  № 317-XLVІ- VІІІ від 25.07.2023р.  «Про  надання в оренду Фастівському міському центру соціальних служб частини будівлі медичної амбулаторії, що знаходиться за адресою: вул.Центральна, 58, с.Велика Снітинка, Фастівський район, Київська область», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести заходи  з  відкриття  Центру підтримки сім’ї та дитини,  стаціонарної служби Фастівського міського центру соціальних служб у Великоснітинському старостинському округу (додаток).
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради , з гуманітарних питань.

додаток

Міський голова                                                                                      Михайло НЕТЯЖУК