Про заборону використання побутових  електроприладів

• 03.01.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28.12.2022                                             м.Фастів                                              № 293-од

Про заборону використання

побутових  електроприладів

З метою дотримання правил техніки безпеки при використанні електрогенератора для забезпечення безперебійної роботи в адміністративній будівлі  виконавчого комітету Фастівської міської ради, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Заборонити працівникам виконавчого комітету Фастівської міської ради використовувати освітлення, електричні чайники, електрообігрівачі та інші побутові електроприлади в адміністративній будівлі виконавчого комітету Фастівської міської ради під час роботи електрогенератора.
  2. Довести дане розпорядження до працівників структурних підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК