Про взяття на  квартирний облік та включення до списків громадян,  які потребують надання житла з фондів соціального призначення Косовенко Світлани Володимирівни та членів її сім’ї

• 23.02.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                                    №

Про взяття на  квартирний

облік та включення до списків

громадян,  які потребують надання житла

з фондів соціального призначення

Косовенко Світлани Володимирівни

та членів її сім’ї

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. 10 Закону України “Про житловий фонд соціального призначення» Постанови Кабінету Міністрів України №776 від 2 вересня 2020 року «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №682», Постанову Кабінету Міністрів України  № 582 від 26.06.2019 року «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Взяти на квартирний облік та включити до списків громадян, які потребують надання житла з фондів соціального призначення Косовенко Світлану Володимирівну, ***, зі складом сім’ї 6 осіб:
  • Косовенко Світлана Володимирівна, ****р.н., – заявник;
  • Косовенко Сергій Сергійович, **** р.н. – чоловік;
  • **************************, **** р.н.,- донька;
  • **************************, **** р.н., – син;
  • **************************, **** р.н., – донька.

Які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, є малозабезпеченими винаймають житло за адресою: м Фастів, вул. **********, **, та потребують надання житла з фондів житла тимчасового проживання.

1. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                                             М.В.Нетяжук