Про взяття на квартирний облік та включення до позачергових списків на одержання житла Дем’яненко Наталію Олексіївну

• 14.09.2022

Р І Ш Е Н Н Я

_______________                       м.Фастів                                                   №_____

Про взяття на квартирний облік

та включення до позачергових списків

на одержання житла

Дем’яненко Наталію Олексіївну

Враховуючи заяву Дем’яненко Наталії Олексіївни,   пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст. 36, 46 Житлового кодексу Української РСР, п.10, ст. 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»,  пп.5-1, п.46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, та пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1.Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до позачергових списків на одержання житла – Дем’яненко Наталію Олексіївну, *** р.н.,  як особу ***, – яка не має власного житла.

1. Контроль   за   виконанням    рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                      Михайло НЕТЯЖУК