Про визначення одержувача бюджетних коштів по Програмі фінансової підтримки приміських залізничних  перевезень на 2021 рік

• 15.09.2021

Фастівська міська рада

Про визначення одержувача бюджетних

коштів по Програмі фінансової підтримки

приміських залізничних  перевезень на 2021 рік

Відповідно до рішень міської ради від 23.12.2020р. №  49-IV-VIІI «Про міський бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами), від 22.04.2021р.  №8-VІІІ-VІІІ «Про затвердження програми  фінансової підтримки приміських залізничних  перевезень на 2021 рік»,  п.3 ч.5 ст.22 Бюджетного кодексу України, керуючись  п. 12 ч. а) ст. 30 Закону, України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

1.Визначити одержувача бюджетних коштів за видатками головного розпорядника коштів – виконавчий комітет Фастівської міської ради  по КПКВ 0217426  «Інші заходи у сфері електротранспорту» на виконання «Програми фінансової підтримки приміських залізничних  перевезень на 2021 рік – акціонерне товариство «Українська залізниця».

1. Затвердити Договір про співфінансування модернізації рухомого складу приміського сполучення акціонерне товариство «Українська залізниця».
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі та постійну комісію з питань бюджету, економіки та фінансів.

Міський голова                                                                    М.В.Нетяжук

№ 34 – ДОГОВІР