Про встановлення тарифів на послуги з поводження з  побутовими відходами для населення, бюджетних установ, інших споживачів

• 23.09.2022

РІШЕННЯ

Від                                                                                 №

Про встановлення тарифів

на послуги з поводження з  побутовими відходами

для населення, бюджетних установ,

інших споживачів

Розглянувши подання КП «Фастівська ЖЕК» щодо встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пп.2 п.а, ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р., № 130,  виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити КП «Фастівська ЖЕК» тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, бюджетних установ та інших споживачів згідно додатку.
  2. Встановлені тарифи вводяться в дію з моменту прийняття рішення.
  3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                               Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету

Фастівської міської ради

від «___» ___________ 2022 року № ____

Тарифи на вивезення твердих побутових відходів, що надаються

КП  «Фастівська ЖЕК»

Найменування послуг

Тариф з урахуванням ПДВ, грн./м3
Населення, бюджетні організації та інші споживачі
Вивезення твердих побутових відходів 239,04
Тарифи на вивезення твердих побутових відходів для населення на 1 людину в місяць з ПДВ, грн.
Багатоквартирні будинки та будинки приватного сектору 28,68

Керуючий справами (секретар)                                                   Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету