Про встановлення ПП «ЕКО ЕНЕРГІЯ»тарифу на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії

• 23.10.2021

РІШЕННЯ

Від  19.10.2021                                                                                           № 518

Про встановлення ПП «ЕКО ЕНЕРГІЯ»тарифу

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України№679 від 06.09.2017 «Про затвердження Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання», ст. 13, частинами 4, 10 та 11 ст. 20 Закону України «Про теплопостачання»;враховуючи затверджені Держенергоефективності України середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії від 24.09.2021;відповідно до п.п. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити ПП «ЕКО ЕНЕРГІЯ»тариф на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, на рівні 90% діючого для суб’єкта господарювання середньозваженого тарифу по Київській області на теплову енергію (1 867,81 грн. за 1 Гкал без ПДВ), оприлюдненого Держенерго-ефективності 24.09.2021, в розмірі:
  • 1 694,42грн./Гкал(без ПДВ);
  • 2 033,30 грн./Гкал(з ПДВ).
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                      М.В. Нетяжук