Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №50 від 29.01.2021 р. «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради»

• 24.02.2021

Р І Ш Е Н Н Я

від “___” ________ 20  року                                                              №_____

Про внесення змін в додаток до рішення

виконавчого комітету Фастівської міської ради

№50 від 29.01.2021 р. «Про затвердження

Переліку адміністративних послуг,

які надаються через Центр надання

адміністративних послуг виконавчого комітету

Фастівської міської ради»

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року №1137 «Питання Єдиного державного веб – порталу електронних послуг та Єдиного державного порталу адміністративних послуг», Законів України «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України №523-Р від 16.05.2014 року зі змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями КМ №782-р від 11.10.2017 року «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», згідно Закону України «Про адміністративні послуги» та керуючись пп. 4 п. б ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 50 від 29.01.2021 р. «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради»», включивши нові послуги в Розділ 06 «Інші питання місцевого значення (містобудування, служба у справах дітей, житло тощо)» з відповідним кодуванням (додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                                             М.В. Нетяжук

Додаток до рішення виконкому

№______від ___________  2021 р.

Перелік адміністративних послуг,

які надаються через Центр надання адміністративних послуг

виконавчого комітету Фастівської міської ради

№ п/п Назва адміністративної послуги