Про внесення змін в адресу об’єктам нерухомого майна (нежитловій будівлі та гаражу) ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»

• 24.02.2021

Від                                          №

Про внесення змін в адресу об’єктам

нерухомого майна (нежитловій будівлі

та гаражу) ПрАТ «Вищий навчальний

заклад «Міжрегіональна Академія

управління персоналом»

Розглянувши звернення керівництва ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» про зміну адреси нежитлової будівлі та гаража (Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 13.09.2010 р., серія САС № 532781) з вул. Семена Палія, 22 на вул. Семена Палія, 22-а у м. Фастів, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 264 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Змінити адресу об’єктам нерухомого майна (нежитловій будівлі та гаражу), що належать ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»: Україна, Київська обл., м. Фастів, вул. Семена Палія, 22 на адресу: Україна, Київська обл., м. Фастів, вул. Семена Палія, 22-а.
  2. Зобов`язати ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на об’єкти нерухомого майна за адресою: Україна, Київська обл., м. Фастів, вул. Семена Палія, 22-а.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук