Про внесення змін в адресу об’єкта нерухомого майна Дяченка Сергія Олександровича

• 24.02.2021

Від                                          №

Про внесення змін в адресу об’єкта

нерухомого майна Дяченка Сергія

Олександровича

Розглянувши звернення Дяченка С.О. про зміну адреси, належного йому житловому будинку по пров. Гайдамаків, 27 у м. Фастів (Договір купівлі-продажу житлового будинку від 06.02.2021р., зареєстрований в реєстрі за № 77; Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 06.02.2021 р., індексний номер витягу: 243329342; Договір купівлі-продажу земельної ділянки від 06.02.2021 р., зареєстрований в реєстрі за № 78; Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 06.02.2021р., індексний номер витягу: 243330570), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по провулку, керуючись ст. 261 – 264 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Змінити адресу об’єкту нерухомого майна (житловому будинку), що належать Дяченку Сергію    Олександровичу:    Україна,    Київська обл.,  м. Фастів, пров.   Гайдамаків,  27  на адресу: Україна, Київська обл., м. Фастів, пров. Гайдамаків, 25-а.
  2. Зобов`язати Дяченка С.О. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на житловий будинок за адресою: Україна, Київська обл., м. Фастів, пров. Гайдамаків, 25-а.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук