Про внесення змін в адресу об’єкта нерухомого  майна  (4/11 частині житлового будинку) ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»

• 24.02.2021

Від                                          №

Про внесення змін в адресу об’єкта

нерухомого  майна  (4/11 частині

житлового будинку) ПрАТ «Вищий

навчальний заклад «Міжрегіональна

Академія управління персоналом»

Розглянувши звернення керівництва ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» про зміну адреси 4/11 частині житлового  будинку  (Договір  купівлі-продажу  частини  житлового  будинку  від 15.06.2004 р., зареєстрований в реєстрі за № 1447) з вул. Семена Палія, 22 на вул. Семена Палія, 18 у м. Фастів, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 264 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Змінити адресу об’єкту нерухомого майна (4/11 частині житлового будинку), що належать ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»: Україна, Київська обл., м. Фастів, вул. Семена Палія, 22 на адресу : Україна, Київська обл., м. Фастів, вул. Семена Палія, 18.
  2. Зобов`язати ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на об’єкт нерухомого майна за адресою: Україна, Київська обл., м. Фастів, вул. Семена Палія, 18.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук