Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради Київської області від 14.07.2022 №17-XXIV-VIII «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради об’єктів нерухомого майна та мереж, що належать до державної власності та знаходяться за адресою: вул. Івана Мазепи, 22, м. Фастів, Фастівський район, Київська область»

• 02.11.2022

проєкт

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради Київської області від 14.07.2022 №17-XXIVVIII «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради об’єктів нерухомого майна та мереж, що належать до державної власності

Діючи у відповідності до п.3 ст.4 та п.1 ст.7 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, згідно постанови Кабінету Міністрів України
від 21.09.1998 №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  керуючись ст.25, п.51 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та доповнення до рішення Фастівської міської ради Київської області від 14.07.2022 №17-XXIV-VIII «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради об’єктів нерухомого майна та мереж, що належать до державної власності та знаходяться за адресою: вул. Івана Мазепи, 22, м. Фастів, Фастівський район, Київська область» , а саме:

«3. Фастівська міська рада зобов’язується використовувати земельну ділянку
за адресою: вул. Івана Мазепи, 22, м. Фастів, Фастівський район, Київська область, площею 20,7747 га, кадастровий номер 3211200000:09:012:0042, інвентарний номер 101110002,
за цільовим призначенням – для будівництва модульних та капітальних будинків, з метою забезпечення внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб житлом, та не відчужувати
в приватну власність.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК