• 24.02.2021

Київськоїобласті

РШЕННЯ

Від________                                                                                               №  ____

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету  Фастівської міської ради від

04.01.2021 р.№ 3 «Про організацію харчування

дітей в закладах загальної середньої  освіти

Фастівської міської територіальної громади  у 2021 році»

На виконання  частини 3 статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», частини 3 статті 21 Закону України   «Про загальну середню освіту»,згідно з міською програмою «Дитяче харчування на 2021-2022 роки»  затвердженою рішенням   Фастівської міської ради від 23.12.2020року № 24-ІV-VІІІ, комплексною Програмою Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки  учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021 – 2023 роки, затвердженою  рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020року № 9-ІV-VІІІ, Порядком організації харчування дітей  у закладах освіти Фастівської міської територіальної громади, керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет вирішив:

1.Внести зміни до пункту 2 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 04.01.2021р.№3 «Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади»,  виклавши його в наступній редакції:

Затвердити грошові норми харчування учнів закладів загальної середньої освіти на одну дитину на один день з 01.03.2021р:

1.1.Для учнів 1-11-х класів встановити батьківську плату в розмірі 22.00 грн.

1.2.За кошти бюджету Фастівської міської територіальної громади (100%) організовується харчування для учнів 1-11х класів з числа:

– дітей – сиріт;

–  дітей, позбавленихбатьківськогопіклування;

– дітейізсімей, якіотримуютьдопомогувідповідно до Закону України «Про державнусоціальну   допомогумалозабезпеченимсім’ям»;

–  дітей з особливими  освітніми потребами, якінавчаються в інклюзивнихкласах;

– дітей батьки, якихбезпосередньоберуть участь в  операціїоб»єднаних сил;

– дітей, батьки яких є учасникамибойовихдій;

– дітей батьки, якихотрималипораненняпід час проведенняантитерористичнійоперації  (операціїоб»єднаних сил);

– дітей з сімей батьки, яких  отрималиінвалідність як учасникибойовихдій;

– дітей, батьки якихзагинулипід час проведенняантитерористичноїоперації (операціїоб»єднаних сил);

-неповнолітніхчленівсімей (в т.ч. братів, сестер) військовослужбовців, якізагинулилід час антитерористичноїоперації(операціїоб»єднаних сил),

– дітейпрацівниківорганіввнутрішніх справ, якізагинулипід час виконанняслужбовихобов’язків;

– дітей, якіпостраждаливнаслідоквоєннихдій та збройнихконфліктів;

– дітейіз числа внутрішньопереміщенихосіб.

1.3. Для учнів 1-11х класів з числа дітей з багатодітнихсімей,

оплата за харчуванняздійснюється з розрахунку: 50% – бюджет Фастівськоїміськоїтериторіальноїгромади, 50% -батьківська плата.

1. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на заступника міського голови

з  питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук