• 24.02.2021

РШЕННЯ

Від________                                                                                               №  ____

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету

Фастівської міської ради від 04.01.2021№ 2«Про організацію

харчування дітей в  закладах дошкільної освіти

Фастівської  міської територіальної громади та

Фастівському навчально–реабілітаційному центрі у 2021році

На виконання частини 5 статті 35 Закону України  «Про дошкільну освіту», частини 3 статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», згідно з міською програмою «Дитяче харчування на 2021-2022 роки»  затвердженою рішенням   Фастівської міської ради від  23.12.2020 року № 24-ІV-VІІІ, комплексною Програмою Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки  учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021 – 2023 роки, затвердженою  рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 року № 9-ІV-VІІІ, Порядком організації харчування дітей  у закладах освіти Фастівської міської територіальної громади, керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет вирішив:

1.Внести зміни до пунктів 3, 4, 5 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 04.01.2021№ 2«Про організацію харчування дітей в  закладах дошкільної освіти  Фастівської  міської територіальної громади та  Фастівському навчально–реабілітаційному центрі у 2021 році», виклавши їх у наступній редакції:

П.3.

1.1. Встановити, що з 01.03.2021 р. для вихованців  закладів дошкільної освіти:

1.2. У групах з 10,5-годинним та 12-годинним перебуванням вартість харчування становить  35.00.грн; з розрахунку: 14.00.грн.  бюджет Фастівської міської територіальної громади (40% від загальної вартості) та 21.00.грн. – батьківська плата (60% від загальної вартості);

1.3. У групах з 24 – годинним перебуванням вартість харчування становить  38.00 грн.; з розрахунку: 15.20 грн.  – бюджет Фастівської міської територіальної громади  (40% від загальної вартості) та 22.80 грн. – батьківська плата (60% від загальної вартості).

П.4

1.4.Встановити, що для вихованців Фастівського навчально – реабілітаційного центру вартість харчування становить 38.00 грн. – 100%  бюджет Фастівської міської територіальної громади.

П.5.

1.5. Встановити, що плата за харчування  100% оплачується з  бюджету Фастівської міської територіальної громади для наступних категорій дітей:

–  дітей – сиріт;

– дітей позбавлених батьківського піклування;

– дітей – інвалідів;

– дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну   допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

– дітей, батьки яких безпосередньо беруть участь в  операції об»єднаних сил;

– дітей, батьки яких є учасниками бойових дій,

– дітей, батьки яких отримали поранення під час проведення антитерористичної операції (операціїоб»єднаних сил);

– дітей з сімей, батьки яких отримали  інвалідність як  учасники бойових дій;

– дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції (операці їоб»єднаних сил);

-малолітніх членів сімей (в т.ч. братів, сестер) військовослужбовців, які загинули лід час антитерористичної операції(операції об»єднаних сил),

– дітейпрацівниківорганіввнутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

–  дітей, якіпостраждаливнаслідоквоєннихдій та збройних конфліктів;

–  дітей із числа внутрішньопереміщених осіб.

1.6. Для вихованців закладів дошкільної освіти з числа дітей які проживають в багатодітних сім»ях вартість батьківської плати зменшується на 50% і складає 30% від загальної вартості харчування.  Відшкодування 70% вартості харчування дітей зазначеної категорії здійснюється за рахунок бюджету Фастівської міської територіальної громади.

1. Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на заступника міськогоголовиз питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                М.В.Нетяжук