Про внесення змін до рішення міської ради  № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів»

• 29.10.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 19-ХІV-VIIІ

від  26.10.2021 року

Враховуючи рішення  міської ради  № 32-ХІ-VІІІ від 16.09.2021 року «Про припинення діяльності Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради»,  керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів», а саме:
    • викласти п.1 в наступній редакції:

«1. Затвердити структуру та загальну чисельність апарату ради та її виконавчих  органів у кількості  175.50  штатних одиниць».

• вивести із структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих  органів Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради в кількості 40,75 штатних одиниць ( в зв’язку з ліквідацією).

1.3.   ввести у службу у справах дітей та сім’ї   посаду головний спеціаліст                (в кількості 2 штатних одиниць), за рахунок збільшення штатної чисельності.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити видатки на утримання апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів з урахуванням п.1 даного рішення.
  2. У встановленому порядку попередити працівників, яких стосуються зазначені зміни, про їх можливе вивільнення та забезпечити дотримання їх  соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.
  3.    Міському голові внести зміни в штатний розпис апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету у відповідності  до прийнятого рішення.
  4. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                                           М.В.Нетяжук