Про внесення змін до рішення № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

• 18.01.2021

Фастівська міська рада

РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення  № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів»

Враховуючи пропозицію міського голови Нетяжука М.В., для   формування оптимальної структури виконавчих органів місцевої ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів,  керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів», а саме:
    • викласти п.1 в наступній редакції:

«1. Затвердити структуру та загальну чисельність апарату ради та її виконавчих  органів у кількості 212,25 штатних одиниць (додається)».

1.2. Ввести до структури  Управління регіонального розвитку  і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського,  Мотовилівськослобідського старостинських округів Місцеву пожежну команду в кількості 5 штатних одиниць,   а саме:

• начальник (1 штатна одиниця);
  • водій автотранспортних засобів (4 штатних одиниці).
  1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити видатки на утримання апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів з урахуванням п.1 даного рішення.
  2. Міському голові затвердити  штатний розпис Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства  Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів у відповідності  до прийнятого рішення.
  3. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук