Про внесення доповнень до рішення Фастівської міської ради №6-ХLII-IVвід 16.02.2006р. «Про погодження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Фастів, які не підлягають приватизації»

• 14.04.2021

Проєкт

Р І Ш Е Н Н Я

З метою збереження об’єктів комунальної власності, у відповідності до ст. 143 Конституції України, керуючись ст. 25, п. 30 ч. 1 ст. 26, ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести доповнення до рішення Фастівської міської ради №6-ХLII-IV від 16.02.2006 року «Про погодження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Фастів, які не підлягають приватизації», шляхом включення комунального майна, зазначеного в додатку до даного рішення, до переліку об’єктів комунальної власності Фастівської міської територіальної громади, що не підлягають приватизації.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                                     М.В.Нетяжук

до рішення міської ради

від

об’єктів комунальної власності Фастівської міської територіальної громади,