Про відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в Фастівській міській територіальній громаді у 2022 році

• 02.11.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28.10.2022                               м. Фастів                             232-од

Про відзначення Всеукраїнського

дня працівників культури та

майстрів народного мистецтва

в Фастівській міській територіальній

громаді у 2022 році

Відповідно до Указу Президента України від 30.12.2011 № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят», Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 №12-ІV-VIIІ, Програми соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської МТГ на 2022 рік, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 09.12.2021 року № 13-ХV-VIIІ, з метою підвищення ролі працівників культури у житті суспільства та відзначення цього професійного свята, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради:
  • Організувати та провести урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 09.11.2022 року у приміщенні КЗ ФМР «Фастівський міський молодіжний центр».
  • Закупити товари та послуги, необхідні для відзначення та нагородження в рамках проведення заходів.
  1. Відділу управління персоналом виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати списки кандидатів для нагородження під час урочистостей.
  2. Витрати пов’язані з підготовкою та відзначенням Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, замовлення товарів та послуг для відзначення та нагородження, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови   з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань  Ж. П. Швидку.

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК