Про відзначення в місті Фастові у 2020 році Дня вишиванки

• 20.05.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    19.05.2020                                                                                                      №  142 од

Про відзначення в місті Фастові

у 2020 році Дня вишиванки

Відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016  № 12-XXII-VII, з метою збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:  1.      Затвердити план заходів з відзначення в місті Фастові у 2020 році Дня вишиванки (додаток 1).2.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                              М. В. Нетяжук

№   142 од   від 19.05.2020

План  заходів

з відзначення в місті Фастові у 2020 році Дня вишиванки

Назва заходу Дата, місце проведення Відповідальний
1. Організувати та провести:

– онлайн-флешмоб ”#ФастівВишиванка2020”;

– фотоконкурс «Вишиванка єднає українців»;

– онлайн-проекти у закладах освіти.

21.05.20

Давиденко О. П.

Савченко Н. М.

Єриш Н. Л.

2. Рекомендувати працівникам міськвиконкому, керівникам підприємств, закладів, установ одягнути вишиванки.

До 21.05.20 Тхоржевська Л. О.
3. Подати інформацію у  місцеві ЗМІ та оприлюднити на офіційному сайті міської ради про заплановані заходи по святкуванню в місті  Дня вишиванки.

До 21.05.20 Авксентюк Т. В.
4. Рекомендувати взяти участь у онлайн-флешмобі:

–          представникам закладів освіти;

–          депутатам міської ради;

–          представникам органів самоорганізації населення міста та громадських організацій;

–          родинам загиблих фастівчан – учасників АТО.

До 21.05.20

Єриш Н. Л.

Сірченко Л. В.

Рудяк Л. І.

Бобоха Т. Т.

5. Провести роботи  по  благоустрою  міста та святково оформити місто.

До 21.05.20 Сидоренко М. М..
6. Замовити та придбати постер для біл-борда. Розмістити постер на рекламному щиті на пл. Перемоги.

До 21.05.20 Савченко Н. М.

Сидоренко В. В.

7. Витрати, пов’язані з організацією заходів до Дня вишиванки оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду по  КЕКВ 2282.

Травень, 2020  Савченко Н. М.

Керуючий справами                                                                                     Л. О. Тхоржевська