Про відзначення Дня підприємця

• 19.09.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01.09.2022                                             м.Фастів                                                              № 176-од

Про відзначення Дня підприємця

З метою проведення урочистих заходів з нагоди святкування Дня підприємця та відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності громади, відповідно до Указу Президента України від 05 жовтня 1998 року № 1110/98 «Про День підприємця», виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва Фастівської міської територіальної громади  на 2021 – 2024 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від  23.12.2020 року № 1-ІV –VIIІ, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з нагоди святкування Дня підприємця згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського  голови

від___________№___________

З А Х О Д И

з нагоди святкування Дня підприємця

Назва заходу Дата,години,  місце проведення Відповідальний
Забезпечити приміщенням для проведення заходу (Фастівський міський молодіжний центр) 02.09.22 р.

10:00-11:30 год.

Швидка Ж.П.

Савченко Н.М.

Сформувати список гостей, що підтвердили участь у заході з нагоди святкування Дня підприємця до 02.09.22 р. Зикова О.Б.

Форосенко Н.В.

Організувати та забезпечити зустріч гостей по їх приїзду 02.09.21 р.

09:45-10:00год.

Форосенко Н.В.

Костецька В.І.

Організувати та провести захід з нагоди святкування Дня підприємця із врученням грамот та квітів суб’єктам підприємницької діяльності 02.09.21 р.

10:00 год.

Яценко І.А.

Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів з нагоди святкування Дня підприємця – придбання товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду по  КЕКВ 2282. вересень-жовтень

2022 р.