Про укладання тимчасового договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування №15 «вул. В.Винниченка – вул. Ярослава Мудрого»

• 11.01.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від _______                                                                                                             № ______

м.Фастів

Про укладання тимчасового договору

про організацію перевезень пасажирів

на автобусному маршруті загального

користування №15 «вул. В.Винниченка –

вул. Ярослава Мудрого»

З метою забезпечення належної організації перевезення пасажирів на міському маршруті загального користування №15 «вул. В.Винниченка –                вул. Ярослава Мудрого», прийнявши до уваги заяву ФОП Яровенка Д.О. щодо визначення його тимчасовим перевізником на відповідному маршруті загального користування, відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», п.55 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про Затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», керуючись пп.12 п.а ч.І ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Укласти тимчасовий договір про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування №15 «вул. В.Винниченка – вул. Ярослава Мудрого» з пасажирським перевізником ФОП Яровенком Денисом Олеговичем терміном на три місяці.

1. Сектору торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати тимчасовий договір про організацію перевезень пасажирів на вищезазначеному маршруті з урахуванням безкоштовного перевезення пільгових категорій громадян згідно чинного законодавства.

1. Встановити граничний тариф на перевезення пасажирів на вищезазначених маршрутах згідно рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради «Про погодження граничних тарифів на перевезення пасажирів».

1. Оголосити конкурс №31 на право здійснення перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №15 «вул. В.Винниченка – вул. Ярослава Мудрого».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б..

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук