Про  списання   малоцінних  необоротних матеріальних  активів, які  перебувають  на  балансі  комунального некомерційного підприємства   Фастівської  міської  ради “Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної)допомоги”

• 17.08.2022

Від                                                                     №

На виконання вимог рішення Фастівської міської ради №16-LXXIX-VII від 27.08.2020 року «Про затвердження Положення про списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Фастів», рішення виконавчого комітету від 22.11.2021року  № 567 «Про затвердження Положення про облікову політику КНП ФМР “Фастівський міський Центр первинної медичної (медико –  санітарної) допомоги”,  відповідно до ст..40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської радиФастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної)допомоги”

на списання майна, що  перебуває  на їхньому  балансі  (згідно додатку).

2.Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної)допомоги” списання малоцінних необоротних активів здійснити відповідно до чинного законодавства.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Михайло НЕТЯЖУК

Дод.2_Акт_інвентарізації_майна