Про схвалення проекту комплексної Програми «Підтримка внутрішньо переміщених осіб» Фастівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки

• 21.08.2023

Р І Ш Е Н Н Я

16.08.2023                                              м. Фастів                                   № 352

Про схвалення проекту

комплексної Програми

«Підтримка внутрішньо переміщених осіб»

Фастівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки

Враховуючи подання Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, надаючи важливого значення становищу внутрішньо переміщених осіб та з метою створення необхідних умов для вирішення найбільш гострих соціальних проблем і підтримки внутрішньо переміщених осіб, відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», керуючись підпунктом 1 пункту 2 ст. 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет вирішив:

1.Схвалити проект комплексної Програми «Підтримка внутрішньо переміщених осіб» Фастівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки (додається).

2.Проект комплексної Програми «Підтримка внутрішньо переміщених осіб» Фастівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки винести на затвердження сесії Фастівської міської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів з гуманітарних питань.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

Додаток 1, ПРОГРАМА ВПО