Про щоденне інформування старостами старостинських округів  Фастівської міської територіальної громади щодо надзвичайних подій, які сталися в старостинських округах

• 17.12.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 16.12.2020 р.                                                                 № 319-од

м. Фастів

Про щоденне інформування старостами

старостинських округів  Фастівської

міської територіальної громади щодо

надзвичайних подій, які сталися в

старостинських округах

З метою повного та своєчасного реагування на виникнення можливих надзвичайних ситуацій, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

1. Старостам старостинських округів Фастівської міської територіальної громади за тел. 6-31-00 чергового, до 8.00 год. проводити щоденне інформування виконавчого комітету Фастівської міської ради щодо надзвичайних подій, які сталися в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади.
  2. Начальнику відділу господарського забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради довести вимоги даного розпорядження до відповідальних чергових.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова               (підпис)                                   М.В. Нетяжук

до Розпорядження 319-од

від 16.12.2020 р.

ІНСТРУКЦІЯ

дій по оперативному оповіщенню керівництва та населення при виникненні  аварій (надзвичайних ситуацій) техногенного та  природного характеру

При надходженні повідомлення від чергових служб підприємств, установ та організацій, ФВ ВВП ГУ НП, та Фастівського РС ГУ ДСНС до старости старостинського округа  Фастівської  міської територіальної громади про виникнення аварій або надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру на об’єктах житлово-комунального господарства, газового господарства, енергозабезпечення, теплопостачання, водопостачання та інше, староста оцінює обстановку та здійснює запис отриманої інформації до журналу оперативного реагування на НС, а саме:

– назву підприємства, установи, організації;

– прізвище чергового та реальний час і місце виникнення аварії/надзвичайної ситуації, кому додатково повідомлено із керівництва підприємства, установи, організації;

– територію (райони, вулиці, будівлі, споруди) та мешканці,
які потрапляють в зону аварії/надзвичайної ситуації;

заходи та час, які орієнтовно плануються керівництвом підприємства для ліквідації аварії/надзвичайної ситуації;

– задіяні для ліквідації аварії/надзвичайної ситуації сили і засоби підприємства (кількість особового складу, техніки та матеріального забезпечення);

– чи достатня кількість власних сил і засобів для виконання завдань
з ліквідації аварії/надзвичайної ситуації;

–  доцільність залучення до ліквідації аварії/надзвичайної ситуації додаткових сил і засобів підприємств міста.

Після швидкої оцінки обставин (аварії, події) і запису до журналу оперативного реагування, староста за необхідністю, через існуючі засоби зв’язку, здійснює оповіщення міського голови, відповідального чергового з числа заступників міського голови, завідуючого сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення.

За необхідністю проводить оповіщення відповідних працівників підприємств та мешканців.

В подальшому діє згідно з вказівками відповідального керівника.

Орієнтовний перелік питань, на які доповідати щоденно о 8:00

1. Пожежі (побутові, промислові, лісові, торф’яні, трав’яного настилу, сміттєзвалищ):
    • місто, дата та час виникнення, площа осередку пожежі, час ліквідації (локалізації), кількість особового складу та техніки, задіяних для ліквідації пожежі.
  2. Дорожньо-транспортні пригоди:
    • місто, дата, час виникнення, характер пригоди, кількість загиблих, постраждалих та їх прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження та по можливості інші дані.
  3. Пригоди на воді:
    • місто, дата, час виникнення, водоймище, кількість загиблих,
      їх прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, результат пошуку тіла, які сили були задіяні у пошукових роботах.
  4. Отруєння (грибами, харчовими продуктами, хімічними речовинами, чадним газом та інше):
    • місто, дата, час виникнення, характер пригоди, кількість загиблих, постраждалих та їх прізвище, ім’я, по батькові, рік народження,
      в який заклад госпіталізовані, стан здоров’я.
  5. Вибухонебезпечні предмети (боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни, сучасні боєприпаси та інше):
    • місто, адреса, дата та час виявлення, час знешкодження, кількість особового складу та техніки, задіяних для цього.
  6. Енергозабезпечення (електроенергія, газопостачання):
    • місто, дата, час відключення, причина, кількість відключених абонентів, населених пунктів (вулиць), повністю або частково, адреса, заходи, прийняті для ліквідації аварії.
  7. Водопостачання:
    • місто, дата, час відключення, причина та характер аварії, кількість відключених абонентів, адреса, заходи, прийняті для ліквідації аварії.

В разі виникнення інших надзвичайних подій доповідати згідно приведеної структури доповідей.

Керуючий справами виконкому     (підпис)                   Л.О.Тхоржевська