Про призначення відповідальних осіб з технічної експлуатації електроустановок в населених пунктах Фастівської міської територіальної громади

• 24.12.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   24.12.2020                                                                                           №  325 од

Про призначення відповідальних осіб з

технічної експлуатації електроустановок

в населених пунктах Фастівської міської

територіальної громади

Враховуючи необхідність вирішення питань щодо технічної експлуатації електроустановок в населених пунктах Фастівської міської територіальної громади (згідно переліку об’єктів), керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити відповідальними   особами   з   технічної     експлуатації електроустановок   на    територіях   населених   пунктів Фастівської міської територіальної громади (згідно додатку 1),  електрика  Борівський ККП –  Ховхуна  Валентина  Вікторовича   (посвідчення № 53-20-09 ) та слюсаря ремонтника   Борівський    ККП –   Осадчука  Олега  Васильовича  (посвідчення № 53-20-10).
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                        М.В.Нетяжук

Додаток, 325-1