Про присвоєння адреси житловому будинку Грицай Катерини Миколаївни по пров. Житомирський, 20-б у м. Фастів

• 24.02.2021

Від                                          №

Про присвоєння адреси житловому

будинку Грицай Катерини Миколаївни

по пров. Житомирський, 20-б у м. Фастів

Розглянувши звернення Грицай К.М., про присвоєння адреси житловому будинку, побудованому в 1992 р. на земельній ділянці площею 0.2500 га по пров. Житомирський (без номера) у м. Фастів (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 22.03.2014 р., індексний номер витягу: 19401537), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по провулку, керуючись ст. 261 – 264 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу житловому будинку, що належить Грицай Катерині Миколаївні – Україна, Київська обл., м. Фастів, пров. Житомирський, 20-б.
  2. Зобов`язати Грицай  К.М.   внести   зміни   до    правовстановлюючих    та інвентаризаційних документів на житловий будинок за адресою: Україна, Київська обл., м. Фастів, пров. Житомирський, 20-б.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук