Про присвоєння адреси об’єкту незавершеного будівництва – 60-квартирного житлового будинку Регіонального відділення Фонду державного майна в Україні по Київській, Черкаській та Чернігівській областях по вул. Миру, 55-а в смт Борова Фастівського району Київської області

• 24.02.2021

Від                                          №

Про присвоєння адреси об’єкту незавершеного

будівництва – 60-квартирного житлового будинку

Регіонального відділення Фонду державного майна

в Україні по Київській, Черкаській та Чернігівській

областях по вул. Миру, 55-а в смт Борова

Фастівського району Київської області

Розглянувши звернення Регіонального відділення Фонду державного майна в Україні по Київській, Черкаській та Чернігівській областях про присвоєння адреси об’єкту незавершеного будівництва – 60-квартирного житлового будинку по вул. Миру, в смт Борова Фастівського району Київської області, відповідно до рішення Господарського суду Київської області від 10.02.2015 р. №17/155-11/14, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст.30, п. «б», п.п.10, Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Присвоїти адресу об’єкту незавершеного будівництва – 60-квартирному житловому будинку – Україна, Київська обл., Фастівський р-н, смт Борова, вул. Миру, 55-а.

1. Зобов`язати Регіональне відділення Фонду державного майна в Україні по Київській, Черкаській та Чернігівській областях внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на об’єкт незавершеного будівництва – 60-квартирний житловий будинок по вул. Миру, 55-а, в смт Борова, Фастівського району, Київської області.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук