Про присвоєння адреси частині житлового будинку Пустового Миколи Васильовича та Пустової Оксани Юріївни по вул. Челюскінців, 73/2 в м. Фастів

• 24.02.2021

Від                                          №

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Пустового Миколи Васильовича

та Пустової Оксани Юріївни

по вул. Челюскінців, 73/2 в м. Фастів

Розглянувши звернення Пустового М.В. про присвоєння адреси частині житлового будинку по вул. Челюскінців, 73 в м. Фастів, яка  належить йому згідно договору дарування від 29.01.2003р., зареєстровано в реєстрі за №143, договору про порядок володіння та користування спільним майном та зміну розміру часток від 29.01.2021р., зареєстрованого в реєстрі за №215 та звернення Пустової О.Ю. про присвоєння адреси частині житлового будинку по вул. Челюскінців, 73 в м. Фастів, яка  належить їй згідно договору купівлі – продажу від 25.12.2002 р., зареєстровано в реєстрі за №2909, договору про порядок володіння та користування спільним майном та зміну розміру часток від 29.01.2021р., зареєстрованого в реєстрі за №215 та у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись ст. 261 – 264 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належить Пустовому Миколі Васильовичу та Пустовій Оксані Юріївні– Україна, Київська обл., м. Фастів, вул. Челюскінців, 73/2.

1. Зобов`язати Пустового М.В. та Пустову О.Ю. внести зміни до інвентаризаційних документів на частину житлового будинку за адресою: Україна, Київська обл., м. Фастів,  по вул. Челюскінців, 73/2 для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук