Про проведення в Фастівській міській територіальній громаді заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

• 19.12.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15.12.2022                    м. Фастів                                   №279-од

Про проведення в Фастівській

міській територіальній громаді

З метою проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2022 року та відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Організувати та провести за участю представників громадських чорнобильських організацій покладання квітів до Пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля».
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж. П.

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК