Про проведення експертного випробування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”

• 09.12.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   08.12.2020                                                                                                        № 312 од

Про проведення експертного випробування комплексної системи

захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної

системи “Державний реєстр виборців”

На виконання частини 10 статті 3, частини 1,2 статті 11 Закону України “Про Державний реєстр виборців” та у зв’язку з отриманням Центральною виборчою комісією Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” (далі — КСЗІ АІТС Реєстру), виданого Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України та зареєстрованого 01.10.2020 року за №22035, керуючись п.20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Створити комісію для проведення експертних випробувань  КСЗІ АІТС “Державний реєстр виборців” відділу ведення Реєстру (далі — комісія) у складі згідно з додатком.

1. При проведенні експертних випробувань комісії у своїй роботі керуватися Типовою програмою та методикою проведення випробувань КСЗІ АІТС “Державний реєстр виборців”.

1. Провести випробування КСЗІ АІТС “Державний реєстр виборців” відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради у період до 21 грудня 2020 року.

1. Секретарю комісії за результатами випробувань скласти протокол згідно з Типовою програмою та методикою проведення випробувань і надіслати його Службі Розпорядника Реєстру.

1. Контроль за виконанням залишаю за собою.

Міський голова                                                                                            М.В.Нетяжук

до розпорядження № __312 од_

від “__08_” _____12_____ 2020

комісії по проведенню експертних випробувань

КСЗІ АІТС “Державний реєстр виборців”

відділу ведення Державного реєстру виборців

Голова комісії:

Зикова О.Б.                                   –    перший заступник міського голови;

Секретар комісії:

Приліпко І.А.                             –   начальник відділу ведення Державного реєстру виборців;

Члени комісії:

Алісєєнко Л.М.                          –   начальник загального відділу;

Сташкевич А.А.                    –   головний спеціаліст, адміністратор безпеки відділу ведення  Державного реєстру виборців;

Ковальов М.О.                  –  начальник відділу інформаційних технологій та комп’ютерного  забезпечення.

Керуючий справами                                                                           Л.О.Тхоржевська